první soukromá
oční optika v Brně

 

Slevový kupon


Jako poděkování za návštěvu našich internetových stránek jsme pro Vás připravili speciální slevu ve výši 5% na nákup obrub a skel, kterou můžete uplatnit v obou našich provozovnách. Tuto slevu nelze uplatnit s ostatními druhy slev, na částku placenou poukázkami Sodexo, Ticket a Unišek a systémem Benefit plus.

Slevu lze uplatnit po předložení kupónu, který si můžete vytisknout na této stránce. Vyplňte prosím Vaše jméno a příjmení do odpovídajících políček a stiskněte tlačítko vytisknout.

Zákaznické karty


Pro naše stálé zákazníky máme nachystané malé, ale příjemné překvapení v podobě zákaznické karty. Při každém jejím předložení oprávněným držitelem (nebo rodinným příslušníkem) získáváte 10% slevu na obruby a skla a 5% na nákup kontaktních čoček a roztoků. Jak si sami jistě spočítáte, naše optiky se vyplatí navštěvovat pravidelně.

V březnu 2016 jsme změnili vzhled zákaznických karet, pokud máte doma kartu původní, zastavte se u nás pro novou. Bude Vám vystavena bezplatně a na počkání. V žádném případě Vás vystavení nezavazuje k nákupu.

Upozornění: Na přidělení zákaznické karty nevzniká nárok, ale závisí výhradně na úvaze pracovníků optiky.

 

Sleva pro seniory


V optice na Vranovské ulici v Brně můžete využít zajímavou slevu pro seniory. Více informací v optice.

Upozornění: jednotlivé slevy (zákaznická karta, sleva pro seniory, vytištěný kupón) nelze sčítat! Při jednom nákupu je možné uplatnit jenom jednu, pro Vás výhodnější slevu slevu.

Sphere Card


Držitelé karty Sphere Card mají u nás při předložení karty slevu na dioptrické obruby a skla