první soukromá
oční optika v Brně

Multifokální skla


Toužíte po nich, ale bojíte se, že si nezvyknete? Zdá se vám jejich cena příliš vysoká?    

Přečtěte si o nich více:

Multifokální skla jsou skla pro všechny vzdálenosti. Toto je možné díky optickému koridoru, s plynulým přechodem dioptrií. Obecně platí, že čím je tento koridor širší, tím je kvalita vidění lepší a snadněji si na skla zvyknete.

Z vlastních zkušenosti víme, že některé typy multifokálních skel s úzkým koridorem v levnějších cenových relacích, způsobují spíše problémy než pohodlí.

Proto v našich optikách upřednostňujeme prodej kvalitních multifokálních skel prověřených značek s dostatečně širokým koridorem.

Pro stanovení nejvhodnějšího typu skel, a tedy i cenové relace, je nutná Vaše osobní návštěva v některé z našich optik v Brně. Každý člověk je jiný, má jiná očekávání, přání a požadavky. Jeho práce, zájmy a koníčky vyžadují jiné řešení. Z tohoto důvodu nejsme schopni Vám sdělit cenu multifokálních brýlí po telefonu.

Multifokální skla lze vyrobit v několika ztenčených variantách, samozabarvovací, polarizační, z materiálů vhodných do vrtaných obrub, s antireflexní úpravou v různých kvalitách.

U těchto brýlí více než kde jinde platí, že výběr toho správného typu pro vás, je jako skládání puzzle.  Jen tehdy, pokud každý dílek správně zapadne, bude vše fungovat tak, jak má.

Multifokální skla jsou ideální řešení, pokud Vám nevadí nosit brýle celý den a nechcete je neustále sundávat a měnit. Bylo by však velmi neprofesionální tvrdit, že jejich pořízením můžete všechny ostatní brýle zahodit. Nadále budou existovat činnosti, při kterých bude pohodlnější použít jiný typ skel.

Je to naprosto pochopitelné – stejně jako neexistují univerzální boty, nemohou existovat univerzální brýle.

VYZKOUŠENÍ MULTIFOKÁLNÍCH SKEL


Pokud si nejste jisti, zda si na skla zvyknete, nebo si chcete vyzkoušet princip multifokálních skel, nabízíme Vám možnost jejich vyzkoušení pomocí adaptéru.

Nyní pouze v optice na Táborské.